Struktura

Společnost je řízena vrcholovým managementem ve složení:

Ing. Martin Mikulecký : Obchodní ředitel pro Reatel

Mgr. Petr Borkovec : Obchodní ředitel pro PPR

Na řízení společnosti se dále podílejí níže uvedení manažeři:

Oblastní ředitel

"Oblastní ředitel" je nejvyšší pozice pro spolupracovníka, který splňuje všechny předepsané nároky na činnost pojišťovacího zprostředkovatele, je odborně a profesně na vysoké úrovni a řídí a koordinuje obchodní skupinu nebo skupiny jemu "podřízených" spolupracovníků. Je zodpovědný za profesní růst těchto svých kolegů (tj. zaškolení, odborná způsobilost, prodejní dovednost apod.). Oblastní ředitel se podílí na obchodním vedení společnosti.

Obchodní manažer

"Obchodní manažer - senior" je pozice pro spolupracovníka, který splňuje všechny předepsané nároky na činnost pojišťovacího zprostředkovatele, je odborně a profesně na vysoké úrovni a řídí a koordinuje obchodní skupinu jemu "podřízených" spolupracovníků. Je zodpovědný za profesní růst těchto svých kolegů (tj. zaškolení, odborná způsobilost, prodejní dovednost apod.). Obchodní manažer - senior dále řídí a koordinuje obchodní skupiny jemu "podřízených spolupracovníků" na úrovni "Obchodní manažer - junior".

Finanční specialista

"Finanční specialista" je pozice pro spolupracovníka, který splňuje všechny předepsané nároky na činnost pojišťovacího zprostředkovatele, je odborně a profesně na úrovni. Dokáže analyzovat potřeby klienta a doporučovat vhodná řešení. Dále může "stavět" a rozvíjet skupinu spolupracovníků jemu "podřízených" na úrovní Reprezentant.

Reprezentant

"Reprezentant" je pozice pro spolupracovníka, který s činností pojišťovacího zprostředkovatele začíná, je v zaškolovacím programu. Jeho hlavní činností je shromažďovat informace o potřebách zájemců o pojistné či jiné finanční služby. Spolu s "nadřízeným" spolupracovníkem tyto informace zpracovávat za účelem jejich využití pro výkon zprostředkovatelské činnosti. Dále je to pozice pro spoulupracovníka, který pro naši firmu vykonává pouze "tipařskou" či "konzultační" činnost.